Kasy online

Kasy fiskalne ONLINE, jest to nowa rodzina kas fiskalnych spełniająca wymogi Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28.05.2018 roku w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące.

Czytaj więcej

Kasy małe

Kasy fiskalne przeznaczone do pracy stacjonarnej w punktach handlowych, gastronomicznych lub usługowych o niewielkiej powierzchni sprzedaży, małym i średnim natężeniu ruchu klientów oraz małej i średniej bazie towarowej. Sprawdzają się także w pracy na targowiskach i bazarach.

Czytaj więcej

Kasy systemowe

Kasy fiskalne pozwalający stworzyć elastyczny system kasowy współpracujący między innymi z komputerami, wagami etykietującymi, czytnikami kodów kreskowych, terminalami płatniczymi. Kasy przeznaczone do pracy stacjonarnej w placówkach handlowo-usługowych o dużym i bardzo dużym nateżeniu ruchu klientów, rozbudowanej bazie towarowej oraz bogatej infrastukturze peryferyjnej i lojalnościowej.

Czytaj więcej

Kasy mobilne

Kasy fiskalne przeznaczone do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych, usługowych i na parkingach oraz usług realizowanych u klienta. Sprawdzą się też w małych stacjonarnych placówkach handlowych, gastronomicznych i usługowych, gdzie nie ma miejsca na dużą kasę fiskalną.

Czytaj więcej

Kasy średnie

Kasy fiskalne przeznaczone do pracy stacjonarnej w placówkach handlowo-usługowych o średnim i dużym natężeniu ruchu klientów oraz średniej i dużej bazie towarowej. Pozwalają na stworzenie prostych systemów sprzedaży w oparciu o komputery, wagi, czytniki kodów kreskowych i programy lojalnościowe.

 Czytaj więcej

Kasy specjalizowane

Kasy fiskalne zaprojektowane i przeznaczone do obsługi przewozów pasażerskich autobusami i taksówkami.

Czytaj więcej