Drukarki online

Drukarki fiskalne ONLINE, jest to nowa rodzina drukarek fiskalnych spełniająca wymogi Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28.05.2018 roku w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać drukarki rejestrujące.

Czytaj więcej

Drukarki sklepowe

Drukarki fiskalne przeznaczone do pracy w punktach handlowo-usługowych o dużym natężeniu ruchu (sklepy detaliczne, supermarkety, hotele, gastronomia, itp.) oraz dzięki dużej liczbie obsługiwanych towarów mogą być używana w placówkach o bardzo szerokim asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie), niektóre modele umożliwiają wydruk faktur VAT co usprawnia obsługę klientów biznesowych i instytucjonalnych.

Czytaj więcej

Drukarki mobilne

Drukarki fiskalne, które ze względu na swoje rozmiary i wagę przeznaczone są dla handlu i usług realizowanych u klienta. Sprawdzą się również w małych stacjonarnych placówkach handlowych, usługowych i gastronomicznych gdzie nie ma miejsca na dużą drukarkę fiskalną.

Czytaj więcej

Drukarki apteczne

Drukarki fiskalne. które dzięki specyficznemu oprogramowaniu wewnętrznemu przeznaczone są do pracy w aptekach. Poza standardowymi funkcjami drukarek fiskalnych oferują dodatkowo pełen zestaw formatek pozwalających na realizację operacji aptecznych tj.: wycenę leku, wycenę recepty, wycenę leku robionego, zamówienie na lek recepturowy, wykonanie raportu kasowego dla aptek.

Czytaj wiecej