PowrótPosnet Themo HS ciemna  Posnet Themo HS jasna

Posnet Temo ONLINE to najmniejsze i najlżejsze fiskalne urządzenie mobilne. Drukarka współpracuje z dostępnymi na polskim rynku programami obsługującymi sprzedaż towarów i usług. Dodatkowo zastosowanie modułu Bluetooth umożliwia bezprzewodowe połączenie z laptopem bądź tabletem.
Każdy paragon, fakturę i wydruk niefiskalny możesz wzbogacić dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarnobiałą grafikę. Uży tko wnik sam może zdefiniować, co będzie drukowane np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy czy promocja okoliczno ściowa.
Dostępny jest wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją (np. numerem systemowym), co ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w do wolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Jest to doskonała forma wydruku dodatkowej reklamy i informacji dla klienta: bonów promocyjnych, linku do strony z aktualnymi promocja mi, gazetką itp. Standardy kodów 2D: QR Code, Aztec, Data Matrix, PDF417.

Najważniejsze cechy i funkcje:

- kopia elektroniczna paragonu z możliwością zdalnej archiwizacji (EJ)
- zmiana waluty ewidencyjnej (eurofiskalizacja)
- drukowanie faktur VAT (FV)
- wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu
- możliwość drukowania grafiki i kodów 2D w nagłówku i stopce paragonów, faktur VAT i wydruków niefiskalnych
- dodatkowa linia opisu dla każdej pozycji na paragonie
- wydruk kodów kreskowych na paragonach (numer systemowy)
- formatki wydruków m.in. do obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych
- system raportów i wydruków umożliwiający obsługę transakcji elektronicznych
- przypominanie o obowiązkowym przeglądzie okresowym

Jeśli używasz drukarki stacjonarnie i masz ją podłączoną przez USB do komputera z internetem, możesz wykorzystać port USB również do połączenia z CRK. Chcesz pracować mobilnie ? W tej opcji użytkownik w prosty sposób może dodać do drukarki moduł WiFi i wykorzystać go do połączenia z internetem i CRK.

 Podstawowe dane techniczne:

Pamięć chroniona:
tak, karta microSD, microSDHC 4GB
Ilość towarów (PLU):
100 000
Nazwa towaru :
40 znaki
Szerokość/długość papieru:
57 mm / 14 m
Zasilanie:
zasilacz 230V 12V/1A / akumulator Li-Po 7,4V/1,3Ah
Komunikacja:
1 x Mini USB (typu B), Bluetooth (za pomocą dodatkowego modułu)
Urządzenie współpracujące:
komputer
Wymiary:
86 x 46 x 128 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga:
0,315 kg (0,360 kg z papierem)ELZAB Mera ONLINE

ONLINE

Elzab Mera ONLINE to nowoczesna, szybka drukarka fiskalna, idealna do punktów handlowych o dużym natężeniu ruchu. Posiada wytrzymały mechanizm drukujący z funkcją prostego zakładania papieru typu easy load. Komunikacja WiFi lub LAN.

Czytaj więcej  Dostępna
 w sprzedaży

ELZAB Cube ONLINE

elzab cube

ONLINE

Drukarka ELZAB Cube ONLINE jest dedykowana do pracy tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz w miejsca, gdzie częstotliwość wydruków jest bardzo wysoka. Urządzenie sprawdzi się na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branży motoryzacyjnej i odzieżowej. Znajdzie zastosowanie także w sklepach internetowych. Najszybsza drukarka fiskalna na rynku – prędkość druku do 300mm/s

Czytaj więcej  dostępna
 w sprzedaży

Elzab Zeta ONLINE

online

Drukarka fiskalna Elzab Zeta ONLINE. Mała, kompaktowa drukarka fiskalna z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana do małych i średnich punktów handlowych i usługowych. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię. Elzab Zeta to pierwsza kompaktowa drukarka z długą rolką i możliwością podłączenia zewnętrznego wyświetlacza na słupku. Drukarka pozwala na wydruk faktur VAT oraz różnego rodzaju wydruków niefiskalnych

Czytaj więcej  Dostępna
w sprzedaży

Posnet Thermal XL2 ONLINE

ONLINE

Posnet Thermal XL2 ONLINE Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

Czytaj więcej Dostępne
w sprzedaży
 
   

Posnet Temo ONLINE

ONLINE

POSNET TEMO ONLINE to najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie,  poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. W razie potrzeby w każdej chwili możesz  podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w interfejs WiFi.

 

Czytaj więcej  Dostępne

 w sprzedaży