Aclas KOS E

aclas kos big

Ekonomiczna przenośna kasa ACLAS Kos E to idealne rozwiązanie dla placówek usługowych oraz sprzedaży mobilnej.

Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru oraz odpinany pasek na szyję szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi. Dzięki bogatej funkcjonalności kasy te znajdują również zastosowanie w małych placówkach stacjonarnych - sklepach, placówkach usługowych i gastronomicznych.

Czytaj więcej  890,00 zł netto
1094,70 zł brutto

Aclas Kos

Aclas kos

Ekonomiczna i przenośna kasa Aclas Kos to idealne rozwiązanie dla placówek usługowych, gastronomicznych, handlowych oraz sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi.

Czytaj więcej 799,00 zł netto
 982,77 zł brutto

Posnet Ergo

kopia elektroniczna

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

 Czytaj więcej  1049,00 zł netto  1
 1290,27 zł brutto  
 Czytaj więcej  1199,00 zł netto  2
1474,77 zł brutto  
 Czytaj więcej  1299,00 zł netto  3
 1597,77 zł brutto  

Posnet Mobile HS EJ

kopia elektroniczna

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

 

Czytaj więcej   1138,21 zł netto
 1400,00 zł brutto

DATECS Maluch E.KO

kopia elektroniczna

Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator, możliwość pracy przy ujemnych temperaturach, duża baza towarowa oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu  sprawiają, że Datecs Maluch E.KO doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych i usługowych, gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich a także w kasach biletowych i szkołach nauki jazdy.

Czytaj więcej 894,00 zł netto
1099,62 zł brutto

Elzab K10

kopia elektroniczna

Elzab K10 to pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym. Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy.

  Czytaj więcej  1149,00 zł netto
 1413,27 zł brutto

DATECS Maluch Plus

Kasa fiskalna Datecs Maluch Plus jest urządzeniem przeznaczonym do rejestracji sprzedaży stacjonarnej oraz przenośnej, gdzie niewielkie gabaryty ułatwiają organizację punktu sprzedaży oraz przenoszenie urządzenia. Kasa posiada funkcję automatycznej zmiany czasu na letni/zimowy.

Czytaj więcej  813,00 zł netto
999,99 zł brutto