Elzab Mini E klaw.modułowa

kopia elektroniczna

Elzab Mini E z klawiaturą modułową jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na małą i prostą w obsłudze kasę z klawiaturą zbudowaną z trwałych i niezawodnych przełączników. Kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.

Czytaj więcej   999,00 zł netto
 1228,77 zł brutto

Posnet Bingo HS EJ

kopia elektroniczna

Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.

 

Czytaj więcej   1099,00 zł netto
 1351,77 zł brutto

Posnet Ergo

kopia elektroniczna

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

 Czytaj więcej  1049,00 zł netto  1
 1290,27 zł brutto  
 Czytaj więcej  1199,00 zł netto  2
1474,77 zł brutto  
 Czytaj więcej  1299,00 zł netto  3
 1597,77 zł brutto  

Elzab Mini E

kopia elektroniczna

Elzab Mini E to mała i bardzo prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.

Czytaj więcej   999,00 zł netto
 1228,77 zł brutto

FAWAG lite

To co najważniejsze w urządzeniu fiskalnym zostało zebrane w kasie FAWAG Lite. Jeśli szukasz łatwej w obsłudze kasy, właśnie ona spełni Twoje oczekiwania i będzie wsparciem w codziennej pracy. Jest intuicyjna, a jej wytrzymałość i ergonomia pozytywnie Cię zaskoczy.

 

 Czytaj więcej   975,00 zł netto
1199,25 zł brutto