Elzab Mini 511plu

Elzab Mini to mała i bardzo prosta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w terenie, idealna dla usługodawców i placówek handlowych o małym natężeniu ruchu i małej liczbie towarów.

 Zakończona produkcja, wycofana ze sprzedaży.

Czytaj więcej    870,00 zł netto
1070,1 zł brutto

Datecs Semi E.KO

kopia elektroniczna

Kasa Datecs Semi E.KO to urządzenie z kopią elektroniczną przeznaczone do rejestracji sprzedaży stacjonarnej, niewielkie gabaryty ułatwiają organizację punktu sprzedaży oraz przenoszenie urządzenia. Zwarta konstrukcja wyposażona w mechanizm drukujący typu WRZUĆ I PRACUJ”, dwa alfanumeryczne wyświetlacze sprawiają, że użytkowanie kasy staje się proste. Kasa posiada funkcję automatycznej zmiany czasu na letni/zimowy.

Czytaj więcej   894,00 zł netto
1099,62 zł brutto

Posnet Ergo

kopia elektroniczna

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

 Czytaj więcej  1049,00 zł netto  1
 1290,27 zł brutto  
 Czytaj więcej  1199,00 zł netto  2
1474,77 zł brutto  
 Czytaj więcej  1299,00 zł netto  3
 1597,77 zł brutto  

Elzab Mini E klaw.modułowa

kopia elektroniczna

Elzab Mini E z klawiaturą modułową jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na małą i prostą w obsłudze kasę z klawiaturą zbudowaną z trwałych i niezawodnych przełączników. Kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.

Czytaj więcej   999,00 zł netto
 1228,77 zł brutto

Posnet Bingo HS EJ

kopia elektroniczna

Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.

 

Czytaj więcej   1099,00 zł netto
 1351,77 zł brutto

FAWAG lite

To co najważniejsze w urządzeniu fiskalnym zostało zebrane w kasie FAWAG Lite. Jeśli szukasz łatwej w obsłudze kasy, właśnie ona spełni Twoje oczekiwania i będzie wsparciem w codziennej pracy. Jest intuicyjna, a jej wytrzymałość i ergonomia pozytywnie Cię zaskoczy.

 

 Czytaj więcej   975,00 zł netto
1199,25 zł brutto

Elzab Mini E

kopia elektroniczna

Elzab Mini E to mała i bardzo prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.

Czytaj więcej   999,00 zł netto
 1228,77 zł brutto

ACLAS Kobra EJ

kopia elektroniczna

Nowoczesna przenośna kasa z kopią elektroniczną Aclas Kobra doskonale nadaje się do pracy w małych (mobilnych i stacjonarnych) placówkach handlowych, gastronomicznych  i usługowych. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, wąska szczelina wyjścia papieru oraz odpinany pasek na szyję szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi.

Czytaj więcej   944,00 zł netto
 1161,12 zł brutto

Elzab Mini 2047plu

Elzab Mini to mała i bardzo prosta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w terenie, idealna dla usługodawców i placówek handlowych o małym natężeniu ruchu i małej liczbie towarów. Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony.

 

Czytaj więcej  950,00 zł netto
 1168,50 zł brutto

Datecs Semi Plus

Kasa rejestrująca Datecs Semi Plus jest urządzeniem przeznaczonym do rejestracji sprzedaży stacjonarnej, niewielkie gabaryty ułatwiają organizację punktu sprzedaży oraz przenoszenie urządzenia. W kasie zastosowano podświetlany, graficzny wyświetlacz operatora, który może wyświetlić w czerech liniach po 22 znaki alfanumeryczne. Kasa posiada funkcję automatycznej zmiany czasu na letni/zimowy.

Czytaj więcej  813,00 zł netto
999,99 zł brutto